Букмекер Paddy Power виплатив $4,5 млн за ставками на перемогу Трампа

Рейтинг Букмекерів

8 листопада Америка обрала собі нового президента. Ним став мільярдер, представник партії республіканців Дональд Трамп. Результати виборів вдарять по фінансам букмекерів, принаймні, представники компаній про це постійно говорили. Більше за всіх постраждав ірландський букмекер Paddy Power, який в жовтні достроково виплатив $1,1 млн тим, хто поставив на перемогу Хілларі Клінтон, а тепер змушений платити загалом $4,5 млн за ставками на президентство республіканця.

ggg22

Трамп вдарив по фінансам Paddy Power

Як говориться в офіційному блозі БК Paddy Power, компанія виплатила гравцям, які поставили на Трампа, загалом $4,5 млн, і це найбільші виплати за ставками на політичні події в історії букмекера.

Paddy Power зазначає, що після того, як скандал за скандалом бив по репутації Трампа, букмекер все більше був впевнений в перемозі демократки, тому і прийняв рішення виплатити достроково за ставками на її перемогу загалом $1,1 млн.

Однак потім ФБР відновила розслідування щодо Клінтон через виявлені нові факти в історії з електронним листуванням колишнього держсекретаря США, і хоча розслідування було припинено, це вплинуло на шанси демократки виграти вибори. Клієнти Paddy Power при цьому активно почали ставити на президентство Трампа. На початку листопада Paddy Power вже сумнівався в тому, що дострокові виплати за ставками на Клінтон були виправдані.

Як підкреслив представник букмекера Філім Мак Ен Йомер, Трамп довів, що рішення виплатити виграші за ставками на Клінтон було помилковим. «Трамп завдав по нашій компанії важкий удар, змусивши нас виплатити найбільшу суму за ставками на політичні події», – додав він.

Зазначимо, що обсяг ринку ставок на наступного президента США на біржі ставок Betfair склав майже £200 млн (близько $249 млн).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?