Букмекер: в Україні збільшується обсяг ставок на неспортивні події

Тарас Гончар

2018-й рік виявився багатий не тільки на яскраві спортивні події, але й навколоспортивні теми викликали не менший інтерес у широкої аудиторії. Фінал Євробачення і скасування маршруток хвилювали українців найбільше, повідомили «Рейтингу Букмекерів» у прес-службі букмекерської компанії «Фаворит Спорт».

eurovision-ukraine

«Євробачення» – найпопулярніша неспортивна подія для ставок в 2018 році в Україні

Спеціалісти «Фаворит Спорт» проаналізували неспортивні події, які супроводжувалися найбільшим сплеском активності серед українців. Виявилося, що проста цікавість межує з гостросоціальними темами і вручення чергового «Оскару» не менше цікавить, ніж питання скасування маршруток у Києві.

Так, найпопулярнішою неспортивною подією 2018 року став фінал «Євробачення» в Лісабоні. Конкурс зібрав найбільшу кількість ставок серед українців і з помітним відривом випередив інших представників рейтингу.

Друге місце у премії «Оскар», яка з року в рік не обділена увагою широкої аудиторії. Зовсім трохи їй поступилася спеціальна тема: «Чи скасують маршрутки в Києві до 2024 року». Нагадаємо, міська влада столиці планує з часом відмовитися від цього виду транспорту і серйозно реформувати міський автопарк.

Середня ставка в категорії не висока і становить 100 гривень, однак загальний обсяг сегменту щороку зростає на 12-15%

Цьогоріч українці також активно цікавилися переможцями проектів «Танці з зірками» та «Ліга сміху». Крім того, аудиторію хвилювало питання: «Чи відбудеться фотосесія Еліни Світоліної до кінця року для одного з таблоїдів»? До речі, відповідь буде відома зовсім скоро.

У «Фаворит Спорт» зазначають, що громадські та соціальні події за кількістю прогнозів помітно поступаються профільним – спортивним. При цьому середня ставка в категорії не висока і становить 100 гривень, однак загальний обсяг сегменту щороку зростає на 12-15%.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?