Букмекер приймає ставки на заміну маршруток у Києві

Тарас Гончар

У Київській міській раді заявили, що хочуть прибрати з вулиць столиці України всі маршрутні таксі до 2022 року. Букмекери відреагували на таку заяву влади, запропоновувавши своїм клієнтам відповідні ставки.

kyiv-bus

Букмекер приймає ставки на заміну маршруток у Києві

За оцінкою букмекерської компанії Favbet, шанси, що в Києві замінять маршрутні таксі іншим транспортом до 2024 року, становлять 50%. Зробити ставку, що маршрутки зникнуть з вулиць столиці за декілька років, пропонують з коефіцієнтом 1.9.

За добу маршрутки Києва перевозять 1,5 мільйона пасажирів. За кількістю клієнтів їх переважає лише метрополітен. Однак на засіданні комісії з питань транспорту, зв’язку та реклами затвердили рішення, згідно з яким у Києві планують замінити маршрутні таксі на автобуси, тролейбуси та трамваї до 2022 року. Зараз місто бере участь у програмі на отримання кредиту від Європейського банку на оновлення муніципального транспорту.

«Оптимізація маршрутів громадського транспорту буде проходити поступово. Також необхідно буде докупити автобуси, тролейбуси і трамваї або залучити до співпраці приватних перевізників», – зазначив керівник Департаменту транспортної інфраструктури Олександр Козловський.

Нагадаємо, що букмекер повернув гроші за ставками на гол Ярмоленка у матчі з «МЮ» та виплатив виграші за ставками на нового тренера «Динамо».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?