Букмекери приймають ставки на шоу «Танці з зірками»

Тарас Гончар

З 26 серпня по 25 листопада на телеканалі «1+1» пройде п’ятий сезон шоу «Танці з зірками». Букмекери оцінили шанси зіркових представників виграти танцювальне шоу та залишити програму вже в наступному випуску.

tanci-z-zirkamy

Букмекери приймають ставки на шоу «Танці з зірками»

Згідно з оцінкою букмекерської компанії «Парі-матч», фаворитом «Танців із зірками» вважається Ігор Ласточкін. Зробити ставку на перемогу актора в п’ятому сезоні шоу можна за 4.0.

Прогнозується, що головним конкурентом комедіанта буде Іраклі Макацарія. За вікторію кінопродюсера в шоу пропонують 5.0. Коефіцієнтом 6.0 оцінені шанси на перемогу телеведучої Марії Єфросиніної та співачки Мішель Андраде.

Поставити на те, що актор Павло Вишняков і спортсменка Аніта Луцунко виграють у п’ятому сезоні «Танців із зірками», дається за 8.0 та 10.0 відповідно.

З іншого боку, першим претендентом на виліт з програми, на думку аналітиків, вважається Микола Тищенко та Денис Берінчик. За припинення участі ресторатора та боксера в наступному випуску шоу (18 вересня) пропонують 2.5.

Однаковим коефіцієнтом 4.0 оцінюються шанси ведучих Лесі Нікітюк і Руслана Сінічкіна залишити програму. Їхня колега Оксана Марченко теж серед аутсайдерів шоу, поставити на її виліт наступного разу можна за 7.0.

«Танці з зірками» – міжнародний телевізійний проект. За правилами проекту, 14 професійних танцівників складуть пари українським зіркам, які мають продемонструвати свої танцювальні здібності та навички, які вони отримують під час репетицій. Виконання композицій оцінюють телеглядачі та професійне журі (Дмитро Монатік, Владислав Яма та Катерина Кухар).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?