Злиття Paddy Power і Betfair: почалися торги акціями нової супер компанії

Рейтинг Букмекерів

Високий суд справедливості Англії та Уельсу дав добро на завершення однієї з найбільших операцій в історії букмекерського бізнесу – злиття Paddy Power і Betfair. Точка в багатомісячній історії вже офіційно буде поставлена ​​сьогодні, 2 лютого.

Акции Paddy Power Betfair пройдут листинг 2 февраля

Акції Paddy Power Betfair пройдуть лістинг 2 лютого

Вперше про злиття двох великих гравців на британському букмекерському ринку стало відомо наприкінці літа минулого року. За підсумками операції утворюється нова компанія Paddy Power Betfair, частка якої на букмекерському ринку Великобританії досягне 16%.

2 лютого акції британської біржі ставок Betfair перестануть торгуватися на Лондонській фондовій біржі. За кожну акцію Betfair акціонери отримають 0,4254 акції об’єднаної компанії, торги якими на фондових біржах Лондона і Дубліна стартують сьогодні. Трансформація активів сталася у перший день лютого.

На черзі ще одна велика угода британського букмекерського ринку. Дозвіл на злиття чекають Ladbrokes і Gala Coral, які досі не отримали рішення Британського антимонопольного регулятора CMA.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?