Британський регулятор схвалив злиття Paddy Power і Betfair, на черзі Ladbrokes і Gala Coral

Рейтинг Букмекерів

Антимонопольна служба Великобританії попередньо схвалила угоду по злиттю букмекера Paddy Power і біржі ставок Betfair, в той час як Ladbrokes і Gala Coral, учасники іншого великого злиття, зможуть отримати відповідь не раніше лютого 2016-го року, повідомляє CalvinAyre.

Paddy Power і Betfair можуть завершити злиття в першому кварталі 2016-го року

Paddy Power і Betfair можуть завершити злиття в першому кварталі 2016-го року

У четвер британський антимонопольний регулятор (CMA) дав добро на злиття Paddy Power і Betfair, що оголосили про свої плани на об’єднання у вересні поточного року. Дослідження впливу угоди на ринкову конкуренцію CMA розпочав минулого місяця. Очікувалося, що свій вердикт регулятор винесе на початку січня, однак, очевидно, він вирішив зробити різдвяний подарунок для Paddy Power і Betfair, завдяки якому злиття компаній може бути завершено вже в 1-му кварталі 2016-го року.

Двом іншим великим гравцям британського букмекерського ринку – Ladbrokes і Gala Coral – такого сюрпризу очікувати не варто. Справу про злиття двох гігантів британська Антимонопольна служба почала офіційно розглядати лише минулого четверга. На проведення дослідження регулятору відведено 40 днів, хоча учасники угоди попросили прискорити процес до 15-ти днів. CMA поки не відреагував на прохання букмекерів, тому, очевидно, відповідь надійде в середині лютого.

Розслідування злиття Ladbrokes і Gala Coral також ускладнюється тим, що обидва букмекера мають широку мережу пунктів прийому ставок по всій Великобританії. Швидше за все об’єднаній компанії доведеться продати частину наземних контор, благо інтерес з боку інших учасників ринку є.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?