Визначилися липневі призери конкурсу «Гроші та Слава»

Тарас Гончар

В конкурсі «Рейтингу Букмекерів» «Гроші та Слава» визначилися переможці липневого етапу. Крім того, за нашим рішенням, Анатолій Плохотнюк поповнить команду експертів «РБ»!

gs1

Визначилися липневі призери конкурсу «Гроші та Слава»

В конкурсі «Гроші та Слава», який ми проводили спільно із БК Favbet, розігрувався призовий фонд у розмірі $1000, що регулярно оновлювався.

Нагадаємо, що у липні в якості експерта команди «РБ» давав прогнози червневий призер Сергій Сіренко. Раді повідомити, що ставки нашого читача мали успіх: +20,3% прибутку до банку та +79$, якщо кожну з 39 ставок оцінювати в 10$.

Що стосується липневого етапу конкурсу, то серед претендентів на перемогу найкращі прогнози дали Анатолій Плохотнюк, Олексій Парпалес і Руслан Чепіль.

До вашої уваги четвірка читачів, прогнози яких дали найбільший прибуток у липні:

Призовий фонд, згідно з правилами, розподілено таким чином:

1 місце – Анатолій Плохотнюк ($100)

2 місце –  Олексій Парпалес ($50)

3 місце – Руслан Чепіль ($25)

За нашим рішенням, у серпні у статусі експерта «РБ» даватиме прогнози переможець липневого етапу конкурсу «Гроші та Слава» Анатолій Плохотнюк, який збільшив банк у більше ніж три рази.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?