Віце-президент «Говерли» Олександр Шуфрич про матч з «Олімпіком»: «Проводжу внутрішнє розслідування»

Олександр Веселов

Віце-президент ужгородської «Говерли», останній матч якої проти донецького «Олімпіка» викликав значні підозри громадськості з приводу чесної гри, Олександр Шуфрич ексклюзивно для «Рейтингу Букмекерів» прокоментував свою позицію щодо цієї ситуації.

Олександр Шуфрич проводить в «Говерлі» власне розслідування

Олександр Шуфрич проводить в «Говерлі» власне розслідування

Згадаємо, що «Говерла» та «Олімпік» зустрілись 3-го квітня в Ужгороді в рамках 20-го туру української Прем’єр-ліги. Ще до початку гри, враховуючи котирування букмекерів і потік ставок на одну команду, з’явились сумніви з приводу дотримання принципів спортивної боротьби у даному матчі. Ввечері, вже після завершення зустрічі, журналісти програми «Профутбол» зробили публічне припущення, що цей поєдинок міг бути договірним.

Представники букмекерських контор «Марафон» та FavBet в коментарях для «Рейтингу Букмекерів» підтвердили, що розуміють тривогу зацікавленої громадськості. Зокрема, прес-секретар БК «Марафон» Євген Платонов зазначив, що активність бетторів на цей поєдинок була аномальною, а голова аналітичного департаменту FavBet Артур Желнов сказав, що фахівці з вірогідністю 80% підтвердять підозри щодо чистоти поєдинку в Ужгороді.

З приводу цієї скандальної ситуації ми звернулись за коментарем до віце-президента «Говерли» Олександра Шуфрича, його відповідь була такою: «Поки проводжу власне внутрішнє розслідування в клубі».

Нагадаємо нашим читачам, що Олександр Шуфрич входить до команди експертів «Рейтингу Букмекерів», з його прогнозами на найцікавіші матчі європейського футболу можна ознайомитися за наступним посиланням.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?