«Говерла» – «Олімпік»: українські тележурналісти вважають, що матч міг бути договірним

Рейтинг Букмекерів

Ведучий української телепрограми «Профутбол» Ігор Циганик заявив, що матч 20-го туру чемпіонату України між ужгородською «Говерлою» та донецьким «Олімпіком» (0:2), міг бути договірним.

Співробітники програми «Профутбол» не сумнівалися в рузельтаті матчу «Говерла» - «Олімпік»

Співробітники програми «Профутбол» не сумнівалися в рузельтаті матчу «Говерла» – «Олімпік»

Як розповів Циганик в ефірі передачі «Профутбол», 3-го квітня редакція програми вирішила дати свій прогноз на матч «Говерла» – «Олімпік», при цьому співробітники за годину до гри були впевнені, що ужгородська команда програє з різницею в два м’ячі.

«Чому була така впевненість? З минулого дня ми уважно спостерігали за котуванням букмекерів. Ставки на перемогу «Олімпіка» коливалися порядком трьох відсотків. За день нічого не змінилося, нічого не сталося, ніхто не помер, ніяких стихій не відбулося. Але ставки на перемогу команди Санжара впали вдвічі» , – сказав він.

За словами Циганика, ця впевненість реалізувалася. «Іноді дуже прикро, коли вартість деяких матчів Прем’єр-ліги визначається дуже просто. Оракулом в українському футболі бути просто. Це все можна перевірити. Може це збіг, а може й ні», – резюмував він.

«Олімпік» обіграв в гостьовому матчі «Говерлу» з рахунком 2:0. Автори забитих м’ячів: Віталій Гошкодеря і Мохаммед Рхасалла. Примітно, що донецький клуб догравав матч удев’ятьох. На 30-й і 90-й хвилинах відповідно були видалені Володимир Танчик і Темур Парцванія. Обидві команди застрягли в другій половині турнірної таблиці. «Олімпік» посідає дев’яте місце, «Говерла» – 11-те.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?