FavBet: даємо 80%, що Federbet назве гру «Говерла» – «Олімпік» договірною

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія FavBet приєдналася до колег з БК «Марафон» у своїй однозначній оцінці стрибків коефіцієнтів на минулий матч української Прем’єр-ліги «Говерла» – «Олімпік» як абсолютно не адекватних реальному розташуванню команд в турнірній таблиці.

FavBet: пул ставок на перемогу «Олімпіка» був аномальним

FavBet: пул ставок на перемогу «Олімпіка» був аномальним

Глава аналітичного департаменту FavBet Артур Желнов зазначив «Рейтингу Букмекерів», що фахівці компанії зафіксували перед початком гри дійсно аномальний пул ставок на гостьову перемогу «Олімпіка».

«Падіння передматчевої лінії на перемогу «Олімпіка» склало з 2.84 до 1.4 за дуже короткий проміжок часу, – говорить пан Желнов. – Була зафіксована активність гравців, які раніше вже були помічені нами в ставках на договірні матчі».

Всі дані по скандальному поєдинку були передані FavBet партнерам з незалежної бельгійської організації Federbet, яка у співпраці з багатьма БК відстежує «дивні» матчі, після чого робить запити щодо них в тому числі в правоохоронні органи держав, в чемпіонатах яких відбулися подібні «ігрища».

«Договірні або потенційно договірні матчі за участю команди «Олімпік» не рідкість, – акцентував увагу глава аналітичного департаменту FavBet. – Тому ми на рівні 80% прогнозуємо позитивно підтверджену відповідь Federbet щодо цієї гри».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?