БК «Марафон»: активність гравців перед матчем «Говерла» – «Олімпік» була аномальною

Рейтинг Букмекерів

Гра минулого туру двох клубів української футбольної Прем’єр-ліги, ужгородської «Говерли» та донецького «Олімпіка» (що завершилася гостьовою перемогою останніх з рахунком 2:0) обростає все новими деталями, які показують, що матч, ймовірно, мав ознаки договірного. Як розповів «Рейтингу Букмекерів» прес-секретар БК «Марафон» Євген Платонов, поведінку клієнтів, які ставили на цей поєдинок, дійсно важко назвати звичайною.

БК «Марафон» підтверджує дивний характер коефіцієнтів на матч «Говерла» - «Олімпік»

БК «Марафон» підтверджує дивний характер коефіцієнтів на матч «Говерла» – «Олімпік»

Обидві команди мають практично однакове розташування в загальному заліку української Прем’єр-ліги. «Тому спочатку фаворитом матчу, за оцінкою наших букмекерів, була «Говерла», що грала на домашньому полі», – коментує представник «Марафону».

Але потім, за його словами, настав період аномальної активності онлайн-гравців на не надто популярному матчі.

«Десь за шість-сім годин до матчу почали активно ставити на «Олімпік» – як на перемогу, так і на перемогу з урахуванням фори, – говорить пан Платонов. – У результаті, якщо ще в 11:00 3-го квітня котирування на матч були 2.72 ( «Говерла») – 3.20 (нічия) – 2.68 ( «Олімпік»), то перед початком гри внаслідок спроб букмекерів скоротити свої ризики котирування виявилися вже 8.40 – 4.85 – 1.333. Для порівняння: аналогічні коефіцієнти були в недавньому матчі «Динамо» (Київ) – «Зоря» (Луганськ) на перемогу киян на своєму полі».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?