Зізу Бергс – Рафаель Надаль: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

14:30, 09 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч ATP Рим, де між собою зіграють Зізу Бергс – Рафаель Надаль.

Зізу Бергс

Третій сезон Бергс намагається дебютувати в топ-100, але щоразу зупиняється за крок від мрії. Причина в тому, що Зізу прагне набиратися досвіду на рівні ATP, тільки на високому рівні йому вдається лише чергувати перемоги з поразками. Водночас не можна не відзначити прогрес Зізу, особливо в грі на ґрунтових покриттях, де він перебудовує свої гру та діє більш стримано. При цьому Бергс завжди може покластися на гарматну подачу, яка ефективна навіть на повільному ґрунті. Сьогодні у Бергса є можливість провести історичний поєдинок, навіть у разі поразки. Він зустрінеться з Надалем, який проводить один з останніх турнірів у кар’єрі, тому можна не сумніватися в тому, що Зізу вичавить із себе максимум на корті.

Рафаель Надаль

Ще кілька тижнів тому на гру Надаля було важко дивитися. Але в Мадриді іспанець додав, він став гостріше подавати, також значно стабільніше відіграє на задній лінії. От тільки швидкість та витривалість Рафаеля залишають бажати кращого. Він відомий своїм умінням діставати найважчі м’ячі та вигравати марафонські поєдинки, але не зараз. Надаль прагне бігти за кожним м’ячем, але тільки завдяки бійцівському характеру, вичавлюючи з себе максимум. Тільки в подібній манері неможливо провести весь поєдинок, як би Рафаель не намагався це зробити. І це головна причина, чому Надаль зібрався йти з тенісу.

Розбір поєдинку

Надаль додав на подачі, але не настільки, щоб виходити на корт та штампувати ейси. До того ж сьогодні в Римі висока вологість, м’ячі будуть важкі і розігнати їх буде непросто. Не чекаю, що Рафаель подасть 3 і більше ейсів.

Конкурс до матчу «Шахтар» – «Динамо»: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
WTA Рим
14:30/9 тра
Зізу Бергс - Рафаель Надаль
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі