Юлія Гергес – Наталія Віхлянцева. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

18:00, 27 сер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Юлія Гергес – Наталія Віхлянцева в першому колі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться у вівторок, 27 серпня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі буде боротьба.

З одного боку, Юлія Гергес повинна вважатися фаворитом. Це так і є. Але мені здається, що зараз вона грає дещо гірше, ніж минулого сезону, в першій половині нинішнього. З останніх п’яти матчів вона виграла тільки один. На турнірі в Торонто вдалося перемогти Полону Херцог в серйозній боротьбі. А так – швидкі вильоти в Лозанні, в Цинциннаті, та й в Торонто тільки до другого кола вдалося дійти. Зараз німкеня явно не в ідеальному стані.

Віхлянцева, в принципі, любить теніс, який напевно запропонує Гергес. Тобто це будуть щільні перестрілки на задній лінії. Звичайно, якщо Гергес буде здорово влучати, то буде важко. Мало хто здатен конкурувати з Юлією по частині мощі ударів, особливо з форхенда. Але, як я вже сказала, не в кращій формі зараз Гергес. Стабільності в її грі не буде.

Віхлянцева сама нічого особливого не демонструвала. Але під її стиль корти на US Open підходять. Потрібно збиратися і намагатися видати максимум. Вважаю, що повинна початися боротьба, і буде зіграно більше 20,5 гейми.

Ординар: Виграш
US Open - 2019. 1-е коло
18:00/27 сер
Юлія Гергес – Наталія Віхлянцева
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0