Євро-2024. Кваліфікація: прогноз і ставка Максима Гіленка

19:00, 26 бер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матчі кваліфікації на Євро-2024.

І як у них щоразу так виходить? Греки можуть абсолютно нічого не являти, але знову і знову опиняються в кроковій доступності від фінальних стадій турнірів. Щоправда, останні чотири великі турніри пройшли без них: вони там часом так веселилися, що фарерцям програвали… Але зараз виросло нове покоління, воно голодне до великих перемог – і, головне, йому неймовірно пощастило з жеребкуванням.

Грузія, Казахстан та Люксембург виходили у фінальні стадії великих турнірів на трьох рівно нуль разів. На тлі цього не те що перемога на Євро-2004, а навіть вихід у плей-оф чемпіонату світу у 2014-му виглядає неймовірним та недосяжним успіхом. До речі, зверніть увагу, як «елліни» вистрілюють у роки, що закінчуються на четвірку.

Звісно, прогноз обумовлений не нумерологією. У греків цікава, перспективна команда, яку вінчає найкращий бомбардир чемпіонату Нідерландів. Думаю, дуже скоро за нього якийсь клуб АПЛ заплатить дуже і дуже дорого… Такій зірці потрібні ролевики, але й з ними все гаразд: Цимiкас тому й перебуває у «Ліверпулі» стільки років, що феноменально виконавчий. А є ще Мавропанос, Влаходімос, та й гравці з «Олімпіакосу» нещодавно показали, що з ними треба рахуватися… Загалом, Греція має проходити.

Конкурс до матчу Україна – Ісландія: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Кваліфікація. Плей-оф. Шлях C
19:00/26 бер
Підсумки турніру
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі