Євро-2020. Результат збірної України: прогноз і ставка Олександра Михайлюка

22:00, 23 чер 2021
Коментатор каналів «Футбол 1/2/3» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Михайлюк підготував прогноз щодо виступів збірної України на Євро 2021 (2020).

Група на чемпіонаті Європи у нас не найскладніша: Нідерланди, Австрія та Північна Македонія. Мені здається, що цілком до снаги підопічним Андрія Шевченка з такої групи вийти. Тим же угорцям не пощастило з квартетом (у суперниках – Німеччина, Франція та Португалія).

Мають наші хлопці виходити з групи. З потужними командами ми досить непогано грали у відборі до Євро-2021 та в поєдинках Ліги націй. Отож це завдання не таке вже й нереальне.

Далі все залежить від функціонального стану, кадрового ресурсу та суперника. Проте мені здається, що українці можуть пробитися до чвертьфіналу. Хочеться, щоб пройшла й далі наша команда. Півфінал – супер, фінал – космос!

Чвертьфінал – реальний орієнтир, на який можуть розраховувати наші хлопці. Втім, сподіваюся, що українці продемонструють іще кращий результат. Появу збірної України у чвертьфіналі чемпіонату Європи БК Favbet оцінює коефіцієнтом 4,0.

Підписуйтеся на Youtube-канал «Рейтингу Букмекерів», ставте відео лайк і щасти вам!

Ординар: Не розіграна
Євро-2020
22:00/23 чер
Результат збірної України
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
163
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі