Яннік Ганфманн – Енді Маррей: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

14:00, 21 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч ATP Женева, де між собою зіграють Яннік Ганфманн – Енді Маррей.

Яннік Ганфманн

Ганфманн більшу частину кар’єри провів на челленджерах. Тільки в останні роки представник Німеччини поліпшив результати, завдяки чому дебютував у топ-100. У Янніка є потенціал замахнутися на більше, але для цього необхідно додавати на інших покриттях. Хоч би як тенісист прагнув поліпшити результати на швидких кортах, він, як і раніше, більшість важливих перемог здобуває на ґрунтових змаганнях. Ханфманн упевнено почувається у в’язкій грі, але більш стабільно відіграє на корті в атакувальній манері. У Янніка немає слабких сторін у грі, він упевнено орудує і форхендом, і бекхендом, також варіативно подає. Варто відзначити гру тенісиста біля сітки, куди він часто виходить.

Енді Маррей

Маррею виповнилося 37 років, останні сезони він грає з титановою пластиною в стегні, але це ніяк не відображається на мотивації британця. Енді багато часу проводить у турі, виграє марафонські матчі і за рахунок витривалості перебігає молодих гравців. Рівень гри Енді далеко не той, що на піку форми, але тенісист виділяється бійцівським характером, завдяки чому виграє навіть ті матчі, де, здавалося б, немає шансів здобути позитивний результат. Маррей не приховує, що його тіло більше не витримує навантаження, тому 2024 рік стане для нього останнім у кар’єрі.

Розбір поєдинку

Маррей проводить перші матчі на ґрунті. Самовіддачу британця та завзятість не можна не відзначити, але він не грав кілька місяців, тому багато помиляється. У Енді варіативна подача, але не настільки потужна, щоб подавати Ханфманну 5 і більше ейсів. До того ж Яннік далеко за задньою лінією зустрічає м’ячі.

Ординар: Виграш
ATP Женева
14:00/21 тра
Яннік Ганфманн - Енді Маррей
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
ATP Женева
14:00/21 тра
Яннік Ганфманн - Енді Маррей
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі