Виступ збірної України на Євро-2024: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

16:00, 21 чер 2024
Відомий український журналіст-інсайдер і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на виступ збірної України на Євро-2024.

Традиційно перед кожним великим матчем або ж турніром у нас грандіозні очікування. В першу чергу, від нашої рідної збірної. В України доволі високі шанси кваліфікуватися з групи, лишень варто показати свій істинний рівень. А він поступається хіба тільки Бельгії, з якою, вважаю, теж можна грати на рівних.

Зрештою, по підбору футболістів в нас питань немає. На жодному ще турнірі в нас не було стільки представників топ-чемпіонатів. По-особливому виділяються тут троє – це страж воріт Лунін і наконечник Довбик, які провели феноменальний сезон. В підмогу їм Зінченко зі своїм досвідом та Мудрик зі своєю блискавичною швидкістю. Обидва не мали стабільного місця в основі своїх клубів, але у збірній відіграють ключову роль.

І все ж в атаці в нас великі сподівання на Довбика. Його тріумфальний гол в 1/8-ій три роки тому назавжди в памʼяті всіх українців. Зрештою, тоді в Артема була роль джокера. Ну, а зараз, як на мене, це опція номер один для Реброва.

І я свято вірю, що з реалізацією в нього не буде проблем. З майстерністю в нього порядок, холоднокровності йому не позичати. Тому сміливо ставлю на те, що саме Довбик стане нашим найкращим бомбардиром на Євро.

Ординар: Не розіграна
Євро-2024
16:00/21 чер
Кращий бомбардир збірної України на Євро-2024
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі