Виступ збірної Італії на Євро-2024: прогноз і ставка Юрія Шевченка

22:00, 15 чер 2024
Прогнозом на виступ збірної Італії на Євро-2024 ділиться Юрій Шевченко, постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», автор телеграм-каналу «ДжанлукаЛападула» і ведучий подкасту «Єврофутбол».

Італія – діючий чемпіон Європи, але ж навіть не в трійці фаворитів у цьому турнірі. Букмекери бачать її шостою-сьомою серед претендентів на титул. Нічого дивно, адже після перемоги в Лондоні італійці не розвинули успіх. Адзуррі не вийшли на чемпіонат світу, тренер змінився, гравці змінилися, це зовсім нова команда.

Зі складу Євро-2020 залишилося лише вісім людей, та й не всі вони гратимуть у старті. Лучано Спаллетті очолив Італію рік тому, влітку 2023-го, й досі важко сказати, якою саме має бути його Італія. Тобто зі слів тренера це відомо, він навіть в Коверчано повісив папірець, на якому – шість принципів, що, на думку тренера, визначають сучасний футбол:

-Постійний пресинг (позбавити суперника впевненості)
-Контроль гри (володіння м’ячем)
-Зв’язок (завжди контролювати дистанції між лініями та розташування гравців)
-Контрпресинг (агресивні дії при втраті м’яча)
-Перегрупування (повернення до захисту)
-Порядок та підготовка (щоб повернутися до пресингу)

Але є питання цікавіші – наприклад, за якою схемою гратиме команди, хто буде основним. Спаллетті, здається, ще сам не визначився, адже в товариських матчах пробує різні формації, різні поєднання, різних гравців.

Тож маємо поки лише приблизне уявлення, що таке ця Італія. Але ж середній рівень команди, гравців та вміння Спаллетті розуміємо – від цього можна відштовхуватися у прогнозі.

Італія в групі з Іспанією, Хорватією та Албанією. Іспанію за останні 12 років адзуррі перемогли лише двічі, з нею завжди важко, тож умовно вважаємо її фаворитом. Взяти друге місце – завдання, з яким можна впоратися. А друге місце з групи B виходить на друге місце з групи A – це, ймовірно, Шотландія, Швейцарія та Угорщина. Тож щонайменше до чвертьфіналу Італія дійти здатна.

Ординар: Не розіграна
Євро-2024
22:00/15 чер
Виступ Італії на Євро-2024
Ця ставка пройде?
Проголосувало 4 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі