«Ворскла» – «Шахтар»: прогноз і ставка Максима Гіленка

19:00, 15 тра 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про фінальний матч Кубка України «Ворскла» – «Шахтар».

15 років потому. У «Ворскли» навіть Володимир Чеснаков залишився з часів того легендарного фіналу. У «Шахтаря» «не дотягнув» ніхто: причому Чигринський зовсім небагато, його відзаявили лише цього року. Багато учасників цієї команди зараз не в ігровій формі, а в різних костюмах і на посадах: Даріо Срна, Андрій П’ятов і, як ми нещодавно дізналися, Олексій Гай близькі сучасній команді. По той бік, звичайно, Сергій Долганський 15 років тому бачив гравців «Шахтаря» в анфас, а зараз бачитиме у профіль.

Звичайно, «Шахтар» не той – він приїжджає на фінал не після виграшу Кубку УЄФА (нехай і так само здобув за кілька днів до цього велику і важливу перемогу). Цього разу він досить безславно вилетів у Лізі Європи ще на стадії 1/16 від «Марселя», який міняв тренера прямо між матчами. Але це не скасовує факту, що «Ворскла» за цей час спікувала ще нижче.

Вона спікувала за останні півроку. Долганський, звичайно, легенда, але він нічим не доводить, що в нього треба прибирати приставку «в. о.». З останнього: звичайно, скільки-небудь досвідчений і сильний тренер утримав би 2:0 з «Минаєм», не дав би аутсайдеру перетворити гру на 2:3. З глобального: «Ворскла» просто дуже багато програє і, головне, дуже багато пропускає. П’ять останніх матчів – п’ять поразок, причому у двох останніх полтавцям закинули шість голів.

«Шахтар», з таким сузір’ям в атаці, має просто декласувати кризову та, головне, слабку команду.

Конкурс до фіналу Кубка України «Ворскла» – «Шахтар»: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Кубок України. Фінал
19:00/15 тра
«Ворскла» – «Шахтар»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі