Віталія Дяченко – Лінь Чжу: прогноз і ставка | Китаянка показує нестабільні результати

15:00, 25 лип 2022
WTA турнір у Празі. На корті зустрічаються Віталія Дяченко та Лінь Чжу. Дяченко має регулярну ігрову практику на харді. Росіянка провела три хардові турніри поспіль, де грала в фінальних стадіях, тому має непогані шанси на перемогу.

Рейтинг Дяченко: 116

Баланс перемог (хард): 11/8

Рейтинг Чжу Лінь: 105

Баланс перемог (хард): 20/9

Віталія Дяченко виграла сім матчів на харді з десяти останніх. Тенісистка провела хорошу підготовку до WTA турніру в Празі, і хоча, Віталія слабкий та нестабільний гравець в турі не варто недооцінювати її на даний час. Дяченко набрала фізичну форму, адаптувалась до покриття, знайшла свій ігровий ритм. Очікую, що Віталія не здасться легко. 

Лінь Чжу на харді більшість поєдинків з тенісистками приблизно свого рівня завершила з ТБ (20) по геймах. Та відверто,  китаянка провалює другу частину сезону. Вона має серію програних матчів на харді та траві. І лише на бюджетному хардовому турнірі в Португалії, Чжу вийшла в півфінал, де програла Леслі Керкхове. Зараз китаянка не в кращій формі, тому у суперниці є хороші шанси, як мінімум нав’язати боротьбу. 

На що ставити?

Дяченко наразі в хорошій формі, але від росіянки можна очікувати чого завгодно. Інколи вона просто зливає матч, без будь-яких шансів на переворот подій. Китаянка ж профільна хардовичка, тому може нав’язати боротьбу такій суперниці, як Дяченко. Але поки що Лінь Чжу грає з великою кількістю помилок, програє слабким суперницями на харді, в цілому, конкурує на низькому рівні в турі. 

Віталія нав’яже боротьбу в цьому протистоянні, але в ключових моментах гри Дяченко часто втрачає концентрацію, може робити помилки, тому брати її чисту перемогу – ризиковано. 

Ординар: Програш
WTA Прага
15:00/25 лип
Віталія Дяченко – Лінь Чжу
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Неактуальні бонуси від букмекерів
«Битва купонів»: акція від 1xBet
Букмекерська контора 1xBet пропонує своїм клієнтам участь в акції «Битва купонів». Пропозиція дозволяє гравцям на початку кожного місяця отримувати грошові призи за ставки з високими коефіцієнтами. Призовий фонд акції складає 5% від всіх ставок, зроблених за минулий місяць.
142
Всі бонуси 1xBet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі