«Вікторія» — «Слован». Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

19:00/30 лип '18

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло зробив прогноз на матч 2-го туру чемпіонату Чехії «Вікторія» Пльзень — «Слован» Ліберець. Наш експерт вважає, що чинний чемпіон виграє з мінімальною перевагою.

«Вікторія» буде змагатися зі «Славією» та «Спартою» за чемпіонство. Чекаю на гостру боротьбу. В Чехії ще говорять про високі амбіції «Сігми», проте я не бачу потрібного потенціал для такої мети. Максимум – місце в п’ятірці.

Не можу сказати, що чемпіон на початку сезону в феноменальній формі. Бачив товариську гру проти київського «Динамо» на зборах: чехи програли українцям узагалі без шансів. Чемпіонат почали теж непросто. Програли перший тайм «Дуклі», а потім завдяки фарту та інтенсивності гри вирвали перемогу.

«Слован» ще не до кінця укомплектувався, проте може надійно зіграти в обороні. Впевнений, що «Вікторія» виграє вдома, проте суперник зможе гідно чинити опір. Дуже не раджу брати фори, зважаючи, що на чинного чемпіона дають низький коефіцієнт. Не вірю, що в цьому матчі буде багато голів. Пропоную поставити на перемогу «Вікторії» рівно в один м’яч.

Клуб з Пльзеня потрапив напряму в груповий етап Ліги чемпіонів, тому команда поступово входить в сезон. Форсувати підготовку та громити суперників у чемпіонаті Чехії немає сенсу напередодні важливого етапу сезону.

Ординар: Виграш
Чемпіонат Чехії. 2-й тур
19:00/30 лип
«Вікторія» Пльзень — «Слован» Ліберець
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.02.2019 по 28.02.2019 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0