Вікторія Азаренко – Гарбінє Мугуруса: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

19:00, 03 вер 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Вікторія Азаренко – Гарбінє Мугуруса у 3-му колі US Open.

Ще одна дуже яскрава зустріч, обидві дівчини перемагали на турнірах «Великого шлему». Вікторія Азаренко минулого року грала в фіналі на US Open, але поступилася Наомі Осаці. Можна сказати, що покриття в Нью-Йорку її влаштовує. Два кола вона пройшла зараз дуже впевнено. Дивилася матч з Паоліні: все вийшло у Вікторії, добре вона себе відчувала. У Гарбінє Мугуруси був складний поєдинок з Донною Векич у першому колі. Тільки на двох тай-брейках іспанка впоралася.

Вибрати тут дуже складно, але я поставлю на Азаренко. US Open їй підходить набагато більше – багато далеких проходів. А Гарбінє Мугуруса, що дивно, всього раз грала в 1/8 фіналу, а так вилітала в другому колі максимум. Це вже стало психологічним пунктиком для неї. Далеко пройти в Нью-Йорку ніяк не вдається, навіть коли вона була у відмінній формі.

За нинішнього стану, рівнем гри дівчата зараз приблизно рівні. В особистих зустрічах ні у кого немає переваги. Але психологічно Азаренко, на мій погляд, сильніша, і US Open можна назвати її турніром – три фіналу було. Тому ставлю на неї в цій зустрічі.

Ординар: Програш
US Open. 3-є коло
19:00/3 вер
Вікторія Азаренко – Гарбінє Мугуруса
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
296
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі