«Вердер» – «Баварія»: прогноз і ставка Олексія Андронова

16:30, 13 бер 2021
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч «Вердер» – «Баварія» в 25-му турі німецької Бундесліги сезону-2020/21.

Матч, на мій погляд, буде досить нескладним для лідера Бундесліги. Бременцям практично нічим грати з мюнхенцями. Виконавської майстерності там не вистачить. І, швидше за все, не вистачить ще й готовності команди до цього матчу.

Якщо навіть «Баварія» дасть відпочинок якимось своїм провідним футболістам, то, на мій погляд, вона все одно буде фаворитом гри. Чим ближче чемпіонство, тим, природно, більше азарту у гравців «Баварії». Я думаю, що вони хочуть виграти чемпіонат достроково. Все для цього у команди є.

У Бремен «Баварія» їде, природно, за трьома очками. Інші варіанти там не розглядаються. Думаю, треба ставити на перемогу «Баварії» з форою (-2), тим більше, що цей варіант має повернення. Так, ризикована ставка, але, на мій погляд, абсолютно виправдана, враховуючи досить високий коефіцієнт 2,10.

Ординар: Повернення
Бундесліга 2020/21. 25-й тур
16:30/13 бер
«Вердер» - «Баварія»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі