Валерія Страхова – Река-Лука Яні: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

13:00, 04 чер 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Макарска, де між собою зіграють Валерія Страхова – Река-Лука Яні.

Валерія Страхова

Протягом усієї кар’єри Страхова нічого не показувала в турі, тільки чергувала перемоги з поразками на невеликих ITF-турнірах. З цієї причини вона зі скрипом трималася в топ-400. Минулий сезон став переломним для Валерії. Українка виграла перший титул за 10 років, неодноразово виступала у фінальних стадіях і навіть пробувала свої сили на змаганнях категорії WTA, але щоразу програвала у кваліфікації. Наразі Страхова посідає найвищі позиції в рейтингу. Валерія конкурентоспроможна тільки на ґрунтових покриттях, незважаючи на те що полюбляє діяти в атакувальній манері. В арсеналі українки ефективна та варіативна подача, надійний форхенд і коронні слайси.

Река-Лука Яні

Кілька років тому Яні перебувала за крок від дебюту в топ-100. На той момент вона здобувала сенсаційні перемоги на профільному ґрунті та стрімко прогресувала. Але угорка зіткнулася з тими ж проблемами, що й більшість гравців. Щойно прийшов час захищати очки, у неї почався тривалий спад. У результаті Река-Лукі провалила всі важливі змагання й опинилася в топ-300. Останні два сезони тенісистка практично не грає, все через тривалі проблеми зі здоров’ям.

Розбір поєдинку

Яні провела за останній рік кілька матчів, цього недостатньо, щоб конкурувати на ґрунті, де важлива і фізична, і ігрова форма. Страхова на піку, вона мало не на кожному турнірі виступає у фінальних стадіях, додала в різноплановості в розіграшах і продовжує прогресувати. Очікую на перемогу Страхової.

Ординар: Виграш
WTA Макарска
13:00/4 чер
Валерія Страхова - Река-Лука Яні
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі