«Утрехт» – «Шахтар»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

17:30, 30 лип 2022
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на товариський матч «Утрехт» – «Шахтар».

«Шахтар» ще не перемагав під керівництвом Йовічевича. Зате встиг продемонструвати, що собою являтиме у прийдешньому сезоні. Оновлена команда буде заточена на динамічний, рухливий футбол, в якому кожен атакуватиме і так само кожен захищатиметься. В цій філософії немає тих, хто лише грає на роялі, а інший хтось лише його носить. Техніка Мудрика органічно має поєднуватися із відборами м’яча. Так само як і умовний Степаненко не обмежуватиметься лише руйнівними функціями.

«Шахтар» на етапі будівництва, і темпи цього процесу доволі прискорені. Так, не вдалося перемогти «Аякс», зате зіграли симпатично, першу ігрову годину так і доволі організовано в обороні. Звісно, ротація складу ще поки вносить дисбаланс, дається взнаки незіграність футболістів між собою. Але такі матчі як сьогоднішній і повинні це виправляти. При всій повазі до «Утрехту», але цього суперника українці мають обігрувати. Задля власної впевненості, здобуття переможного менталітету. Та і просто на позитивній ноті закінчити цей ознайомчий тренувальний збір.

Ординар: Програш
Товариський матч
17:30/30 лип
«Утрехт» – «Шахтар»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
74
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі