Україна U-19 – Туреччина U-19. Прогноз і ставка Вадима Скічка

18:30/23 лип '18

Українцям необхідно не поступитися туркам у останньому турі аби вийти до плей-оф юнацького Євро. Перед стартом турніру Олександр Петраков озвучив мету нашої комнади: потрапляння на ЧС-2019. Для цього треба посідати або два перших місця у групі або вигравати плей-оф серед третіх команд. Впродовж змагань Україна продемонструвала зразкову дисципліну, а тому журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко очікує від наших юнаків виходу до півфіналу.

Юнацька збірна України вперше з 2009 року, коли ми стали чемпіонами, надзвичайно близька до виходу з групи на Євро. Сильним французам і англійцям команда Петракова не поступилася, зараз завдання ідентичне – не програти Туреччині, яка вже втратила усі шанси на цих змаганнях. Головне – не перемогти опонента до гри та не вийти розслабленими на важливу зустріч. Гадаю розконцентрації у наших юнаків не буде, адже вони усвідомлюють свій історичний шанс. Тим паче, що турки цілком конкурентноздатна команда, яка спробує наостанок «гримнути дверима».

Якщо українці зіграють так само злагоджено в обороні, а попереду й надалі знаходитимуть реактивного Супрягу, а той не хибитиме, то все буде гаразд. Навіть нічия нас влаштує, а це неабиякий психологічний бонус. Цікаво, що навіть в разі поразки від турків українці можуть розраховувати на плей-оф. В такому разі нам потрібна поразка Англії від Франції у паралельному матчі, що теж є цілком реальним. Проте я вірю у потенціал українських юнаків і у те, що вони без нервів зроблять крок у півфінал.

Ординар: Виграш
Євро U-19
18:30/23 лип
Україна U-19 - Туреччина U-19
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0