Україна – Італія: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:45, 20 лис 2023
Відомий український журналіст-інсайдер і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч кваліфікації до Євро-2024 Україна – Італія.

Грандіозний фінал чекає на збірну України, як апогей усього відбірного циклу – це матч проти Італії за право зіграти на Євро-2024. У кожної із команд немає права на похибку. Якщо говорити про нашу збірну, то нам потрібна лише перемога, адже за особистими зустрічами ми поступаємося супернику.

Все ж таки оцінювати шанси команд я би хотів не з точки зору кадрових втрат – вони у кожної із збірних є. Україна не може розраховувати на лідера-капітана Ярмоленка. Тим не менше, великий плюс для нашої збірної – це її свіжість. Нам не потрібно було розпорошуватись, витрачати свою енергію, фізично і психологічно налаштовані. А спаринг із «Лехією» був для підтримки загального тонусу колективу Реброва.

Італія витратила багато сил у поєдинку із Північною Македонією. Те, що їм результат, як здавалося, легко дався, судячи із рахунку на табло 5:2 – це зовсім не так, це оманливо, багато сил італійці залишили. Вони не такими свіжими підходять до гри проти України.

Так, п’ять голів вони забили балканцям, десь ще з десяток не забили, а могли. Думаю, що у цьому листопадовому відборі їх результативність не закінчується. Напевно, свій один м’яч мінімум вони заб’ють і збірній Україні, але нам є чим відповісти.

У нас в накаті Циганков і Довбик («жиронська» зв’язка), Мудрик почав нарешті саме за збірну України показувати свій найкращий футбол. Та що там говорити – у нас Миколенко роззабивався за «Евертон», теж є нашою ударною силою.

Тому я не беруся прогнозувати підсумковий результат – це справа така досить ризикована. А от те, що футбол буде результативний з обопільних сторін – ось у цьому я впевнений найбільше. Оберу ставку «обидві заб’ють» за коефіцієнт 1,81 від БК Favbet.

Друзі, залітайте на сайт «Рейтингу Букмекерів». Там як раз триває конкурс до матчу Україна – Італія із призовим фондом в 1000 гривень, беріть участь! До нових зустрічей на «Рейтингу Букмекерів»Підписуйтесь на канал «Рейтингу Букмекерів» в YouTube, нехай Вам щастить!

Конкурс до матчу Україна – Італія: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Кваліфікація. 10-й тур
21:45/20 лис
Україна – Італія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі