Україна – Ісландія: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

21:45, 26 бер 2024
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч фіналу плей-оф кваліфікації до Євро-2024 Україна – Ісландія.

Очікую на складний матч у Вроцлаві, значно важчий, ніж був проти боснійців. Ісландія – це дуже молода команда, швидка, креативна, у них чудово налаштовані перехідні фази від оборони до нападу. Фізично витривала збірна, можуть нав’язати Україні боротьбу протягом усього матчу.

Лідери нашої збірної перебувають у чудовій формі. Єдине непокоїть форма Зінченка після травми. Помітно, що представник «Арсеналу» поки не готовий на усі 100%. Особливо цікаво, який стартовий склад виставить Сергій Ребров на Ісландію. Непогано зіграв Бражко – у деб’ютному матчі проявив себе. По усім показникам ТТД він має хорошу статистику з боснійцями, але ця статистика повноцінно не відображає продуктивність саме в загострювальних діях гравця «Динамо» Київ.

Реброву доведеться поламати голову, кого обрати в центрі поля на Ісландію, як на мене. Ну побачимо, варіантів вистачає у тренера. Що стосується інших позицій, то загалом усе зрозуміло, мають вийти ті ж самі футболісти.

Я очікую на нервовий і складний матч. Усе буде зав’язано на психології. Тренерський штаб повинен зробити ставку на досвідчених виконавцях, у яких є досвід в подібних вирішальних матчах. Дуже не вистачатиме Степаненка у центрі поля.

Що стосується мого прогнозу на матч, то передбачаю обмін голами, але при цьому переможе наша збірна. Україна чисто по-футбольному сильніша за Ісландію – маємо доводити це на полі.

Конкурс до матчу Україна – Ісландія: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. Кваліфікація. Плей-оф. Фінал
21:45/26 бер
Україна – Ісландія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі