Україна – Ісландія: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:45, 26 бер 2024
Відомий український журналіст-інсайдер і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на фінальний матч плей-оф кваліфікації до Євро-2024 Україна – Ісландія.

Збірна України на дуже тоненького витягла матч у Боснії, який в цілому до 85 хвилини провела надзвичайно слабко. Наша команда дуже легко піддається антифутболу, який їй пропонують суперники. Гра перетворюється у марну возню і боротьбу. Чогось схожого варто і з Ісландією чекати. Ця збірна теж пропагує силовий стиль, бо сповідувати інший їй просто не дано. У суперника одразу кілька кадрових втрат, і це явно нам на руку.

Полегшувати наше завдання також можуть іще два фактори. Домашня підтримка – це вагомий чинник. Польські трибуни гарантовано стануть емоційною опорою на шляху до мети. Іншим позитивним моментом є відновлення Циганкова. Він займається у загальній групі і готовий допомагати команді.

Технічної складової це точно додасть Україні. І в цьому ми однозначно ліпші за опонентів. Ісландський футбол зараз на конкретному спаді. І якщо одразу спрямувати гру в потрібний нам комбінаційний вектор, шанси на успіх значно зростуть. Вірю, що це вдасться. І тому не маю сумніву у впевненій перемозі.

Конкурс до матчу Україна – Ісландія: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Кваліфікація. Плей-оф. Фінал
21:45/26 бер
Україна – Ісландія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі