Україна – Боснія і Герцеговина: прогноз і ставка Вадима Скічка

21:45, 12 жов 2021
Один з центральних матчів усієї кваліфікації на ЧС-2022 для збірної України. Після перемоги над Фінляндією «Жовто-сині» зустрічаються з іще одним конкурентом. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко чекає на рівну гру за невеликої переваги господарів поля.

Позитивна статистика Львова для збірної України буде дуже корисною. Як відомо, у цьому місті «Жовто-сині» жодного разу не поступалися незалежно від стадіону – «Україна» чи «Арена Львів». Андрій Шевченко під час своєї роботи зі збірною України постійно наголошував, що другі матчі на зборі завжди даються важко. Матч у Гельсінкі точно відібрав чимало сил. Але Боснія і Герцеговина теж не відпочивала: лише переліт до Казахстану це вже випробування, а там ще й штучне поле та спротив опонента. Вочевидь команди у Львові не будуть найсвіжішими.

За господарів – підтримка Львова та чудова форма лідерів: Яремчука та Ярмоленка. За Боснію і Герцеговину наявність у складі топ-нападника Джеко та усвідомлення, що це останній виїзний матч у кваліфікації, тож варто зіграти гідно. Хай там як, вирішальні матчі для БіГ відбудуться у листопаді вдома, втім перед цими поєдинками їм потрібно мати запас очок. За втраченими очками саме «Дракони» на другому місці в групі, але ці очки їм ще належить набрати. Моя думка: у Львові цілком може бути нічия, але аргументів за збірну України трохи більше.

Ординар: Виграш
Кваліфікація на ЧС-2022
21:45/12 жов
Україна - Боснія і Герцеговина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
246
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі