Україна – Болгарія: прогноз і ставка Максима Кравця

19:30, 11 лис 2021
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», член команди трейдерів букмекерської компанії Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на товариський матч національних збірних Україна – Болгарія.

Наступного вівторка збірна України зіграє ключовий матч відбору на чемпіонат світу проти Боснії. Саме від нього залежатиме – вийдемо ми на Мундіаль чи ні. Ну, а в четвер команда Петракова зіграє в Одесі контрольний матч проти Болгарії. Скажу чесно, не зовсім зрозуміло, навіщо цей матч потрібен. Хіба що перевірити у справі найближчий резерв, дати пограти людям на кшталт Довбика та Коваленка.

Очевидно одне – результат матчу має другорядне значення, й вмирати на полі заради перемоги ніхто не буде. Зрозуміло, що Україна сильніша за Болгарію, але це зовсім не означає, що треба ставити на її перемогу. А тому в такому випадку краще нічого не вигадувати й поставити на «тотал менше». Більшість матчів України граються на ТМ, а товариські – тим паче. Так що сміливо ставлю на тотал менше (2.5).

Виграй 5 тисяч гривень за коментар у конкурсі «Час Покаже»

Ординар: Виграш
Товариський матч
19:30/11 лис
Україна – Болгарія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
347
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі