Угорщина – Словаччина. Прогноз і ставка Вадима Скічка

21:45, 09 вер 2019
Центральноєвропейське регіональне дербі має бути цікавим. У березні у Трнаві угорці поступилися 0:2, а відтоді видали серію з трьох поспіль перемог у групі та очолили її. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко переконаний, що Угорщина прагнутиме реваншу та здобуде його у притаманному для себе стилі.

Група Е у європейській кваліфікації одна з найрівніших: Угорщина, Хорватія, Вельс і Словаччина – всі як один прагнуть взяти участь у Євро-2020, але місця лише два. Угорці як слід використовують фактор рідного поля. У Будапешті вони вже здолали Хорватію та Вельс і у обох випадках вирішальний гол відбувався під кінець гри. Азербайджану на виїзді угорці теж забили двічі після перерви, хоч це і не так показово.

Словаки днями зганьбилися програвши хорватам вдома 0:4, тому я очікую від команди Павела Гапала насамперед уважної гри в обороні. Гадаю, у Будапешті гості з перших хвилин присвятять себе надійній грі коло власних воріт. Чи надовго їх стане? Ось це питання. Не забуваймо, що між Угорщиною та Словаччиною напружені міжнаціональні стосунки. Тиск трибун на гостей має бути несамовитий. Відтак типовий для Угорщини гол у другі 45 хвилин я вважаю цілком логічним і очікуваним.

Ординар: Виграш
Євро-2020. Кваліфікація
21:45/9 вер
Угорщина - Словаччина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0