Угорщина – Німеччина: прогноз і ставка Олексія Андронова

21:45, 11 чер 2022
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч Угорщина – Німеччина у 3 турі Ліги націй сезону-2022/23.

Пора б німцям перемогти. Три останні матчі вони закінчували внічию з абсолютно однаковими рахунками. Але там у суперниках були Італія, Іспанія та Англія. Угорщина за складом, ясна річ, поступається. Я думаю, що німці гратимуть на перемогу, тим більше, що дуже хороша можливість у них утвердитися у лідерах групи.

Можна скористатися паралельним розкладом та змістити Італію з першого місця. Але, як я вже казав, Ліга націй для Німеччини не становить фактурного інтересу, бо вони вже на чемпіонаті Європи, відбір їм цей не потрібен, хіба що лише з погляду престижу. Ну і три матчі поспіль, зіграні внічию, не дуже добрий результат. Потрібно перемагати.

Вірю в те, що Німеччина досягне перемоги. Думаю, треба ставити на неї з форою (-1,5), коефіцієнт дуже великий на це дають – 2,15. Не часто так побачиш на Німеччину, треба користуватися. Впевненість – 8 за 10-бальною системою.

Виграй гроші і футболку збірної з автографом Бєсєдіна!

Ординар: Програш
Ліга націй
21:45/11 чер
Угорщина – Німеччина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі