Уельс – Польща: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:45, 26 бер 2024
Відомий український журналіст-інсайдер і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на фінальний матч плей-оф кваліфікації до Євро-2024 Уельс – Польща.

Після легких прогулянок у півфінальних матчах плей-оф на Уельс та Польщу чекає фінальне очне випробування. На кону путівка на Євро. Для поляків це може бути пʼята поспіль участь, для британців – третя. Грати вдома – для них це привілей, адже тут вони доволі добре виступають, зазнавши лиш однієї поразки в 16 попередніх поєдинках.

І як долати такий визначальний етап в Уельсу є успішний досвід, ми відчули його на собі два роки тому. Але у хлопців Пейджа зараз є суттєвий недолік, і його корені занурюються глибоко в історію. Аж в далекому 73-му у найпершому протистоянні із Польщею їм вдалося здобути єдину перемогу над цим суперником. І все – далі по суті слідували самі лише поразки.

У новому столітті всі до єдиної були з мінімальною різницею в рахунку. Цей показник близький до відображення у співвідношенні сил, де поляки і нині сильніші. Це як на мене. Вони значно цікавіші за валлійців і за наповненням складу. Тому моя ставка саме на Левандовського і ко.

Конкурс до матчу Україна – Ісландія: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Кваліфікація. Плей-оф. Фінал
21:45/26 бер
Уельс – Польща
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі