Тимофій Скатов – Елмер Моллер: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

14:30, 25 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч челленджер Аугсбург, де між собою зіграють Тимофій Скатов – Елмер Моллер.

Тимофій Скатов

Скатов уперше заявив про себе у 2022 році, коли виграв челленджер. Тоді він дебютував у топ-150 та став виступати тільки на таких турнірах. Прорив тривав недовго, все завершилося на момент захисту очок. Останні два сезони Тимофій нічого не показує в турі, лише зрідка виступає у фінальних стадіях, тому закономірно опинився на ф’ючерсах і в топ-300. Цього року не можна сказати, що тенісист почав новий етап у кар’єрі, але до цього є всі передумови. Скатову вдалося додати в багатьох ігрових параметрах, особливо на подачі. Якщо раніше казах програвав свої гейми всім підряд, оскільки навіть першою подачею тільки вводив м’яч у корт, то тепер у нього з’явилися навіть ейси. Тимофій додав й в агресії на задній лінії.

Елмер Моллер

Моллер кілька сезонів тому розпочав професійну кар’єру, але до челленджера в Аугсбурзі у нього зовсім не було результатів на високому рівні. Це підтверджує і рейтинг, адже датчанин тільки нещодавно опинився в топ-300. Елмер багато часу проводить на всіх покриттях, але наразі впевненіше почувається на ґрунті. Причина в тому, що Моллер занадто часто пасивно відіграє в розіграшах, сподіваючись на помилки суперників. Крім цього, тенісист не має подачі, щоб набирати легкі очки та домінувати на своїх геймах.

Розбір поєдинку

Моллер створив низку сенсацій в Аугсбурзі та вперше зіграє у фіналі челленджера, але за рівнем гри Скатов на голову сильніший за суперника. Тимофій користуватиметься пасивністю суперника в розіграшах, захоплюючи ініціативу. До того ж у казаха будуть шанси на брейк на кожному прийомі. Та й досвід на боці Скатова.

Ординар: Виграш
Челленджер Аугсбург
14:30/25 тра
Тимофій Скатов - Елмер Моллер
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі