Циньвень Чжен – Алізе Корне: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

13:00, 28 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Ролан Гаррос, де між собою зіграють Циньвень Чжен – Алізе Корне.

Циньвень Чжен

Чжен на постійній основі перебуває під тиском. У цьому немає нічого дивного, бо Циньвень є першою китаянкою після Лі На, якій вдалося увійти до десятки найкращих. Тенісистку засипають рекламними пропозиціями з Китаю, більшість з яких вона змушена приймати. Останнім часом Чжен все частіше звинувачують у прямолінійній та передбачуваній грі, яка стала читабельною для суперниць. У матчах із китаянкою суперниці з перших геймів прагнуть збивати темп та ритм матчу, якщо зважати на те, що Циньвень б’є по м’ячу плоско, вона вимушена ще сильніше вкладатися в удари та ризикувати. На своїх геймах тенісистка може покластися на гарматну подачу. Китаянка продовжує триматися в десятці світового рейтингу.

Алізе Корне

Професійна кар’єра Корне підійшла до фінішної прямої. Відкритий чемпіонат Франції стане останнім турніром для француженки. Алізе відповідально підійшла до завершальних виступів, адже кілька тижнів їздила на невеликі змагання та намагалася набрати форму. Якимось успіхами тенісистка похвалитися не може, вона чергувала перемоги з поразками. Завершення кар’єри Алізе пов’язано не тільки з регресом у грі, у тенісистки посилилися проблеми зі здоров’ям, тому вона почала серіями пропускати важливі турніри. Крім цього, Корне важливо перебувати в оптимальній фізичній формі, інакше їй не вдається підтримувати свій же темп.

Розбір поєдинку

Очікую, що в майбутній зустрічі Корне буде вкрай емоційною, оскільки є всі передумови до останнього матчу в кар’єрі. Чжен сильніша за француженку, навіть на в’язкому ґрунті. Китаянка практикує активний прийом другої подачі, тому Алізе буде змушена ризикувати на другому м’ячі. Крім цього, Циньвень впевнено читає подачу суперниць, тож не чекаю ейсів від Корне.

Конкурс до фіналу Ліги чемпіонів «Боруссія» Дортмунд – «Реал Мадрид»: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Ролан Гаррос
13:00/28 тра
Циньвень Чжен - Алізе Корне
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Ролан Гаррос
13:00/28 тра
Циньвень Чжен - Алізе Корне
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі