«Торіно» – «Кальярі». Прогноз Юрія Шевченка

19:00/05 лис '16

Прогнозом на матч Серії А між «Торіно» та «Кальярі» ділиться Юрій Шевченко, відомий в Україні фахівець з італійського футболу, автор сайту SportArena.com та ведучий шоу «Камон, плей!» на радіо «Аристократи».

Якщо в чемпіонаті Італії грали б лише перші тайми, то «Торіно» йшов би на першому місці. Але в турнірній таблиці команда з Турину лише восьма – після перерви вона пропустила 11 з 15 голів. «Бики» потужно стартують, а ось на всі 90 хвилин їх часто не вистачає, і про це казав Сініша Міхайлович – треба працювати як над фізикою, так і над психологією.

У «Кальярі» ситуація протилежна. 15 з 19 голів сарди забили у другому таймі, в таблиці «до перерви» вони йдуть на 14 місці, але насправді займають дев’яте. Команда Массімо Растеллі вміє чекати на момент, коли суперник втомиться, і тоді завдавати удару.

Отже я обираю ризиковану, але цілком логічну ставку. «Торіно» виграє перший тайм (так було в 6 з 11 турі), але зіграє внічию. William Hill дає на це коефіцієнт 15.00.

Звісно, не можна пройти повз результативність команд. Поставити на ТБ 3.5 за 2.25 непогана ідея, адже ця ставка цього сезона грала в семи матчах «Торо» та п’яти «Кальярі».

Ординар: Програш
«Торіно» - «Кальярі»
05.11.2016 19:00 ЕЕТ
Серія А
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Ординар: Виграш
«Торіно» - «Кальярі»
05.11.2016 19:00 ЕЕТ
Серія А
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0