Swole Patrol vs MIBR. Прогноз і ставка Олександра Петрика

23:00, 03 кві 2020
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч Swole Patrol vs MIBR, який відбудеться в рамках турніру ESL Pro League Season 11.

В останньому турі групової стадії північноамериканського дивізіону ESL Pro League Season 11 зіграють Swole Patrol і MIBR.

Турнірна ситуація зобов’язує і тих, і інших перемагати. Перемога гарантує Swole Patrol вихід з групи, а MIBR навіть в разі перемоги далеко не факт, що потраплять в топ-4, однак шанс на позитивний результат для бразильців хороший.

MIBR паралельно грають дві ліги: EPL і Flashpoint. При цьому на першій лізі у них результати набагато гірші, ніж у другій. Причина одна – рівень опонентів. Як не крути, але EG, Liquid і навіть FURIA на голову сильніші більшості учасників Flashpoint. І це дозволяє нам чітко окреслити нинішній рівень гри MIBR: вони сильніші тір-2, але при цьому не здатні конкурувати з тір-1 командами.

Хто такі в даному розкладі Swole Patrol? Це дуже індивідуально скілові гравці, які ще і змогли побудувати між собою непоганий тімплей, тому що зовсім не є міксом, а грають разом не перший тиждень. Ці хлопці впоралися з Liquid, FURIA і на рівних грали з EG і 100 Thieves. Так що після 4 матчів можна сказати, що це максимально перспективна команда, яка вже сьогодні здатна протистояти топ-командам. Як мінімум в онлайні. Тому я здивований бачити такий привабливий коефіцієнт на перемогу американців. Думаю, у них більше шансів перемогти сьогодні.

Ординар: Програш
ESL Pro League Season 11
23:00/3 кві
Swole Patrol vs MIBR
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0