«Свонсі» – «Віган». Прогноз і ставка Вадима Скічка

17:00, 29 гру 2018
Чемпіоншип триває попри усі свята. Єдина валлійська команда, «Свонсі», прийматиме найгіршу за поточною формою команду, «Віган». Для обох команд матч є дуже важливим, пояснює журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко.

«Лебеді» на рідному «Ліберті» прикро поступилися кілька днів тому «Астон Віллі». Вільфрід Боні ще й не забив пенальті, тому «Свонсі» відверто заборгував своїм вболівальникам. Загалом «Лебеді» це команда, яка цілком може нав’язати боротьбу за місця у плей-оф, але натомість вони застрягли десь у середині таблиці. Домашні ігри з такими суперниками як «Віган» – обов’язкові для здобуття максимуму очок. Я переконаний, у господарів, через останні невдалі результати, буде максимальна мотивація на цю гру. А ще усім же хочеться закінчити рік на переможній ноті?

Так само і «Вігану», який просто у піке: 5 матчів без перемог, з них 4 поспіль поразки. Одна з найгірших виїзних атак і оборон – усе це про «Латікс». А ще «Віган» кепсько грає проти «Свонсі»: валлійці не програють у п’яти поспіль поєдинках з «Латікс», а на «Ліберті» «Віган» востаннє здобував перемогу аж у квітні 1991 року. Відтоді «Свонсі» чотири рази переміг вдома та двічі зіграв унічию з «Віганом». Гостям треба щось терміново робити зі своїми результатами. Нинішню форму господарів теж не можна назвати видатною, але вони якісніша за багатьма показниками команда за «Віган». Ну і про домашню підтримку не забуваймо.

Ординар: Програш
Чемпіоншип
17:00/29 гру
«Свонсі» - «Віган»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0