«Сток Сіті» – «Манчестер Сіті». Прогноз Максима Гіленка

14:45/05 гру '15

У п’ятнадцятому турі англійської Прем’єр-ліги на лідера, «Манчестер Сіті», очікує виїзд до Стока. Експерт «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко очікує, що матч буде непростим для фаворита і закінчиться втратою очок. І пояснює чому.

«Манчестер Сіті», навіть попри величезні витрати влітку, ніяк не позбавиться кадрових проблем. Не «Арсенал», звичайно, але травмованих вистачає. Проти «Сток Сіті» не зіграє Агуеро, Туре, Сабалета, Компані. А враховуючи дискваліфікацію Мангаля, у центрі захисту «Ман Сіті» побачимо старезного Мартіна Демікеліса у парі з Ніколасом Отаменді.

Натомість у «Стока» є свої козирі Із Райаном Шоукроссом на полі команда ще не пропускає. Від «Сандерленда» у минулому турі команда Марка Г’юза пропустила після вилучення Шоукросса. Попереду ж «Гончари» сподіваються на талановитих Арнаутовича, Шакірі і Кркіча. І якщо вони спіймають кураж, лідеру буде дуже важко.

Зрештою не здивуюся навіть поразці «Манчестер Сіті», але раджу все-таки взяти більш реальний варіант із непрограшем «Сток Сіті». William Hill дає на це коефіцієнт 2.20.

Ординар: Виграш
«Сток Сіті» - «Манчестер Сіті»
05.12.2015 14:45 ЕЕТ
англійська Прем'єр-ліга
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0