Стен Ваврінка – Енді Маррей: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

21:30, 26 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Ролан Гаррос, де між собою зіграють Стен Ваврінка – Енді Маррей.

Стен Ваврінка

Ваврінка домігся за кар’єру того, про що багато інших можуть тільки мріяти. Швейцарець виграв три турніри серії «Великого шлему», тривалий час тримався в десятці найкращих та обігравав найіменитіших гравців, включно з Надалем, Федерером і Джоковичем. Але стабільність – це не про Стена, тому він не зумів дійсно стати лідером туру. Вавринка був і залишається гравцем куражу, коли він ловить свій ритм, зупинити його практично неможливо, про це знає навіть Джокович, який зіткнувся з подібним у фіналах ТВШ. Наразі Ваврінці 39 років, але він зберігає мотивацію грати та боротися з травмами. Попри всі труднощі швейцарець тримається в топ-100. Вік ніяк не вплинув на одноручний бекхенд Стена, за допомогою якого він проводить запаморочливі розіграші.

Енді Маррей

Останні п’ять років Маррей грає з титановою пластиною в стегні. Звичайно ж, це позначилося на швидкості пересування кортом та роботі ніг британця. Ба більше, це стало серйозною проблемою, тому що ці аспекти були ключовими в грі британця. Але навіть із подібною проблемою Енді зумів адаптуватися, залишаючись конкурентоспроможним у турі. Маррей більше не виграє ТВШ, але він здатний дати бій будь-якому супернику. 2024 рік стане останнім у професійній кар’єрі Енді. Незабаром тенісист завершить кар’єру, оскільки йому все важче боротися з травмами. При цьому Маррей продовжує впевнено триматися в топ-100.

Розбір поєдинку

Ваврінка провів на ґрунті близько двох місяців, він і грав, і багато тренувався. Нічого подібного не можна сказати про Маррея, який щойно повернувся після травми та зіграв на ґрунті лише один турнір. Енді зовсім не готовий до змагального режиму, особливо на ґрунті, де важливо бути в оптимальній фізичній формі. Але британець – боєць, він виходить на корті й до останнього намагається переломити хід матчу. Очікую, що Ваврінка переможе, проте зустріч вийде напруженою та інтригуючою.

Ординар: Виграш
Ролан Гаррос
21:30/26 тра
Стен Ваврінка - Енді Маррей
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі