Ставки на спорт. «Реал Бетіс» – «Реал» Мадрид: «Вершкові» не збираються збавляти оберти

21:30/24 січ '16
Грає

Недільну програму двадцять першого туру в чемпіонаті Іспанії закриватиме поєдинок в м. Севілья. «Реал Бетіс», який не може відзначитись голом в останніх семи матчах, прийме «Реал» Мадрид, котрий після призначення Зінедіна Зідана нарешті знайшов свою гру.

На нас чекає ювілейна, сота зустріч між цими командами. В різних формах підходять колективи до цього матчу. «Реал Бетіс» виглядає зараз просто жахливо. Севільці востаннє перемагали в Прімері аж двадцять сьомого листопада, а забивали – п’ятого грудня. Останні дві очні зустрічі проти «Реалу» теж не всиляють надії на позитивний результат для господарів (поразки по 0:5 дома та на виїзді).

Мадридці, схоже, починають повертатись на той рівень, який від них вимагають вболівальники та статус клубу. Зідан розпочав досить переконливо на посту головного тренера: за два матчі при ньому було забито десять голів і лише один пропущено. Травма у Бейла (його, скоріш за все, замінить Хамес), Бензема забиває в середньому 1,3 голів за матч, Роналду теж на такому ж приблизно показнику. Вважаю, що «Вершкові» в атаці проблем не матимуть, команда перебуває в чудовій формі. Остання спільна вечеря, фото з якої виклали в соціальні мережі гравці «Реалу», говорить нам і про чудову атмосферу в колективі теж. Такого при Бенітесу не було.

«Реал Бетіс» не може перемогти в рідних стінах дев’ять матчів поспіль. Проти такого «Реалу» для них буде за радість навіть гол забити. Відчуваю, що підопічні Зідана продовжать переможну для себе серію. Ставити на чисту перемогу – не вигідно, коефіцієнт прогнозовано малий (1,33). Тому я зупинюся на двох варіантах, які пропонує БК William Hill: перший – «індивідуальний тотал «Реалу» більше 2,5 голів за 1,95, другий – «Реал» Мадрид переможе та Кріштіану Роналду заб’є за 1,75. Успіхів нам!

Ординар: Програш
Прімера, 21 тур
21:30/24 січ
«Реал Бетіс» – «Реал» Мадрид
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Прімера, 21 тур
21:30/24 січ
«Реал Бетіс» – «Реал» Мадрид
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0