Ставки на спорт. «Мюнхен 1860» – «Бохум»: обидві команди заб’ють

21:30/16 гру '15

Майже через добу після матчу 1/8 фіналу національного Кубку, в якому «Баварія» зустрілася із «Дармштадтом», «Альянц Арена» знову стане свідком кубкового поєдинку. Але цього разу тут свій матч зіграє «Мюнхен 1860». На відміну від німецького гранду, виступ якого на цій стадії турніру можна було з легкістю передбачити, гру мюнхенських «Містян» передбачити дуже важко.

Насправді, це буде  дуже цікавий поєдинок. Не в останню чергу тому, що «Мюнхен 1860» цього сезону – це набір речей, яких важно пояснити. Найяскравіший «розрив шаблону» – результати виступів в Чемпіонаті Другої Бундесліги та національному Кубку. Якщо у першому турнірі команда Бенно Мельмана може чергувати серію без перемог (11 матчів, із 17-го серпня по 23-е жовтня) із серією без поразок (6 матчів, із 27-го жовтня по 28-е листопада), тобто показувати вкрай нестабільні результати, то в другому турнірі справи йдуть дуже гарно.

І це при тому, що на команду, яка зараз займає передостанню сходинку у турнірній таблиці Другої Бундесліги (тобто знаходиться у зоні вильоту до напівпрофесійного турніру), у Кубку чекали суцільні випробування. Так, на першому етапі із рахунком 2:0 мюнхенці здолали «Гоффенгайм», а на другому – із рахунком 2:1 – «Майнц». Як можна зрозуміти із назв цих команд, аутсайдер Другої Бундесліги обидва рази був кращим за команди, які презентують Першу Бундеслігу. Спрогнозувати матч «Мюнхена» із «Бохумом» важко ще й тому, що мюнхенці на цих «іспитах» продемонстрували неабиякий характер: доля поєдинків обидва рази була вирішена у другому таймі.

Але, з іншого боку, й «Бохуму» є що пред’явити своєму суперникові. Навіть, є тут і свої «джокери». Насамперед, мова йде про нападника Сімона Теродде, який у вісімнадцяти зустрічах забив уже десять голів, що є другим показником у турнірі Другої Бундесліги.  Також треба взяти до уваги той факт, що ця команда після 18-и турів займає у чемпіонаті шосту сходинку, тобто грає стабільніше за свого майбутнього суперника. І у той час, коли «Мюнхен» програє у себе вдома «Хейденхейму» (1:2), «Бохум» без проблем долає «Падерборн» (4:0).

Звичайно, що у цьому випадку фаворита зустрічі назвати вкрай важко. Але все ж таки є одна ставка, яка вважається досить реалістичною. Мова йде про те, що «обидві команди заб’ють». Так вважає й відома букмекерська контора William Hill, яка цей прогноз нагородила коефіцієнтом 1.73. І, мабуть, зробила це недарма: починаючи з 1998-го року ця ставка не «проходила» тільки чотири рази. А зіграно у Мюнхені за цей час було одинадцять поєдинків.

Ординар: Програш
Кубок Німеччини. 1/8 фіналу
21:30/16 гру
Мюнхен 1860 - Бохум
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0