Ставки на спорт. «Міннесота» – «Оклахома-Сіті»: «Вовки» не вміють грати проти «Тандер»

03:00/13 січ '16

Черговий ігровий день регулярного сезону Національної баскетбольної асоціації подарує матч, в якому «Міннесота Тімбервулвз» на своєму полі прийме «Оклахому-Сіті Тандер». Третя команда Заходу скористається кризою в стані «Вовків».

У минулій грі «Оклахома» була близька до перемоги, проте справжній провал в обороні периметра в заключні три хвилини не дозволив «Тандер» виграти у «Портленда», гравці якого за матч реалізували 19 триочкових кидків і шість в останні три хвилини. У поєдинку з «Міннесотою» команда Біллі Донована може не переживати за триочкову лінію.

Справа в тому, що «Вовки» займають останнє місце в лізі по середній кількості кидків із-за периметра за матч (15), а в минулих 11-ти зустрічах цей показник знизився до 12 при трьох точних. Більш того «Тімбервулвз» за цей же відрізок, набираючи в середньому по 90 очок, програвали за матч по 7 підбирань, чим обов’язково скористаються гості.

«Оклахома» при наявності Вестбрука і Дюранта на полі виграла 15 з останніх 18-ти поєдинків. «Тандер» просто зобов’язані справлятися з таким слабким нападом, хоча й самі не блищать в захисті, пропускаючи по 108 очок в останніх восьми поєдинках. Проте «Міннесота», яка поступилася у чотирьох матчах поспіль на своєму полі, а всього не знаючи радості перемог у шести, практично не вміє грати проти «Оклахоми».

У минулому сезоні «Вовки» програли у всіх чотирьох боях, причому в трьох не виходив на поле Кевін Дюрант, а коли він і Вестбрук були здорові, то «Міннесота» зуміла відсвяткувати тільки дві вікторії з 18-ти поєдинках. У цьому матчі варто взяти гостей з форою (-11). «Тандер» потрібно реабілітуватися за минулу поразку, та і два програші поспіль це занадто для претендента на титул.

Ординар: Програш
НБА
03:00/13 січ
«Міннесота» – «Оклахома-Сіті»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0