Ставки на спорт. «Мілуокі» – «Орландо»: «Бакс» не залишать шансів «Меджік»

03:00, 27 січ 2016

Черговий ігровий день регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації подарує матч, в якому «Мілуокі Бакс» на своєму полі прийме «Орландо Меджік». «Олені» подовжать глибоку кризу «Магів».

У дуже складній ситуації опинився «Орландо», який напередодні програв свій шостий матч поспіль і 10 з минулих 11-ти. Більше того, поразка від «Мемфіса» сталася в овертаймі, як і в матчі з «Шарлотт» трьом днями раніше. Очевидно, що гравці перебувають у пригніченому стані через таку серію поразок, причому щоразу був явний шанс на перемогу.

Поєдинок з «Мілуокі», який до останніх двох поразок на виїзді виграв три матчі поспіль на своєму полі, пройде на наступний день після невдачі в Мемфісі. Це ще одна проблема для команди Скотта Скайлза, яка слабо грає на другий день «бек-ту-бек» матчів, програвши п’ять із семи подібних битв.

«Мілуокі» не особливо радує успішними виступами на чужих паркетах, але вдома команда викладається по повній програмі, вигравши вісім з минулих 11-ти поєдинків. Більш того, після 18-матчевої відсутності на тренерському містку повернеться Джейсон Кідд, що має позитивно вплинути на готовність колективу.

Напевно «Бакс» будуть з особливою ретельністю використовувати один зі своїх козирів по грі у трисекундній зоні. Звідти «Олені» в середньому за матч набирають по 50 очок, а «Маги» якраз у матчі з «Гріззліс» повністю провалилися в цій області, пропустивши 60 пунктів. Почався спад у грі Оладіпо, та й в цілому у команді зараз немає одноосібного лідера. У цьому матчі рекомендував би взяти перемогу «Мілуокі» з форою (-5,5). На своєму полі «Бакс» виглядають вельми пристойно, особливо це повинно буде помітно на тлі «Орландо», який перебуває у глибокій ігровій і психологічній кризі.

Ординар: Виграш
НБА
03:00/27 січ
«Мілуокі» – «Орландо»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0