Ставки на спорт. «Клівленд» – «Орландо»: суперники забудуть про захист

02:30, 30 жов 2016

В рамках регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації «Клівленд Кавальєрс» на своєму полі прийме «Орландо Меджік». Фаворити сезону після щільного і складного матчу в Канаді повернуться до атакувального баскетболу.

Якщо перша гра «Клівленда» проти «Нью-Йорка» виявилася легкою прогулянкою, то візит до «Торонто» був очікувано складним. Лише в самій кінцівці «Кавальєрс» дотиснули «Рептилій», які в минулому сезоні чотири рази виграли вдома у Джеймса і компанії.

Поки колектив Тайронна Лю в обороні діє надійно, не пропускаючи більше 91 очка, але в рідних стінах, звісно, буде сподіватися винятково на атаку, тому редути можуть дещо послабшати. Битися доведеться з «Орландо», який програв два стартові поєдинки, пропускаючи в середньому по 108 очок, крім того, суперники реалізовували 50 відсотків кидків з гри.

З таким опонентом «Клівленд» повинен легко подолати позначку в сто очок. Тим більше, що «Меджік» патологічно не вміє грати проти «Кавальєрс», поступившись у 14 зустрічах поспіль. У минулому сезоні «Клівленд» долав «Магів» з середньою різницею в 21 очко.

У цій зустрічі варто чекати результативну гру. Пора вже гостям показати себе в нападі і набрати під сотню, а може і більше. Не виключено, що хвилини лідерів домашньої команди будуть обмежені, а це шанс для гостей. «Кавс», які не повинні поступитися вдома, свої чергові сто і більше балів зобов’язані зафіксувати. Рекомендував би в цій грі взяти загальний тотал більше 204,5 очок.

Ординар: Програш
НБА 2016/2017
02:30/30 жов
«Клівленд» - «Орландо»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0