Ставки на спорт. «Детройт» – «Мілуокі»: «Бакс» знову програють на виїзді

02:30/05 гру '15

Черговий ігровий день регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації подарує матч, в якому «Детройт Пістонс» на своєму полі прийме «Мілуокі Бакс». Команда ван Ганді, яка успішно виступає в домашніх поєдинках, спробує помститися «Оленям» за нещодавню поразку.

Приблизно два тижні тому «Мілуокі» на своєму полі обіграв «Детройт». У тому матчі кращим на майданчику був Грег Монро, влітку змінивший «Пістонс» на «Бакс». Напередодні матчу форвард зазначив, що намагатиметься знову проявити себе проти своєї колишньої команди. Проте треба визнати, що колектив Джейсона Кідда знаходиться не в кращому настрої.

У минулих дев’яти боях «Олені» виграли всього два рази, і обидва матчі пройшли на їх арені. В гостях «Бакс» діють зовсім провально, поступившись у семи поспіль зустрічах. Більш того, в п’яти поєдинках не вдалося набрати більше 90 очко. З нападом у команді Кідда дійсно великі проблеми. Аналогічне можна сказати і про оборону, яка в п’яти матчах серії поразок пропускала мінімум 103 очка.

«Детройт» не може похвалитися стабільною грою, однак на своєму полі команда Стена ван Ганді діє цілком прийнятно. У восьми домашніх поєдинках «Поршні» виграли шість разів, розібравшись у тому числі з «Маямі», «Клівлендом» і «Чикаго». Андре Драммонд налаштований на очну дуель з Монро, а Реджі Джексон планує продовжити свій яскравий виступ. У минулих двох поєдинках захисник набрав 65 очок і віддав 24 передачі. У цьому матчі рекомендую взяти перемогу «Детройта» з форою (-6,5). Господарі по-особливому налаштуються на гру з принциповим суперником.

Ординар: Виграш
«Детройт» – «Мілуокі»
05.12.2015 02:30 ЕЕТ
НБА
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0