Ставки на спорт. «Бостон» – «Сакраменто»: «Королі» програють «Кельтам»

02:30/03 гру '16

В рамках регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації «Бостон Селтікс» на своєму полі прийме «Сакраменто Кінгс». «Кельти» зроблять все, щоб перервати домашню серію поразок з трьох матчів.

Поки «Бостон» в повній мірі не виправдовує очікування. Команда періодично виглядає дуже пристойно, але часто трапляються спади, а останній матч на своєму полі проти «Детройта» можна назвати провалом. «Селтікс» програли перед рідними вболівальниками в третій раз поспіль, що рідко траплялося навіть у найгірші часи клубу. У минулому сезоні «Кельти» на своєму полі виглядали дуже потужно, і на початку поточного сезону також подавали надії.

Поєдинок проти «Сакраменто» може бути гарним шансом перервати негативну низку невдач. Тим більше що з 2007 року «Королі» не перемагали у Бостоні, а в поточному сезоні на виїзді виграли лише в трьох матчах. Однак варто зазначити, що в минулих трьох виїзних боях «Кінгз» жодного разу не поступилися в основний час. Опиратися вони вміють, правда, навряд чи вистачить сил і настрою в поєдинку з розлюченими «Кельтами».

ДеМаркус Казінс знаходиться у відмінній формі, проте у виїзних зустрічах часом йому явно не вистачає підтримки. Матч «Сакраменто» проти «Філадельфії» був перенесений, що в деякій мірі може негативно вплинути на гостей, які мали намір в битві з більш слабким клубом добути ще одну перемогу перед зустріччю з «Бостоном».

У цьому матчі варто придивитися до перемоги “Селтікс” з форою (-6,5). Гадаю, що такий гандикап не повинен бентежити, оскільки в готовності бойового складу «Селтікс» немає сумнівів, а чотири поразки в рідних стінах складно собі уявити. Господарі поля будуть відриватися на супернику по повній програмі. Для того ж Айзая Томаса це принциповий матч. Адже саме в стані «Кінгс» він починав свою кар’єру.

Ординар: Програш
«Бостон» - «Сакраменто»
03.12.2016 02:30 ЕЕТ
НБА 2016/2107
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0