Ставки на спорт. Біатлон. Прогноз жіночої гонки з масовим стартом в Антхольці

14:30, 21 січ 2017

В Антхольці пройде жіноча гонка з масовим стартом. Габріела Коукалова продовжить відчувати труднощі на висоті, Дальмаєр і Вірер у числі головних претендентів на подіум.

Як й очікувалося, Габріела Коукалова в черговий раз відчуває проблеми в Антхольці. Шість промахів, і місце у третьому десятку. Такий результат чешки в індивідуальній гонці. Але сьогодні мас-старт, де в неї червона майка лідера та один промах на дві гонки, згадаєте ви. А значить, й усі шанси повернути першість у загальному заліку Кубка світу або хоча б виправити результат напередодні. Важко не погодитися, тому сьогоднішня ставка знову попри всю логіку. Я вже говорив, що італійський етап – найкращий момент для гри проти Габі, незважаючи на всі статистичні доводи по сезону. Тут від неї можна очікувати, якщо не провалу, то послаблення позицій напевно. Висота впливає на Коукалову. І навіть її друге місце за швидкістю в індивідуальній гонці не переконає мене, що їй просто не пощастило на рубежі. Радити такий варіант для великої гри не стану, однак перевірити Габі все ж варто.

Тим більше одне місце на подіумі можна сміливо віддавати Дальмаєр. Німкеня зараз знаходиться у кращій формі з четвірки претендентів на Великий кришталевий глобус. Лаура змогла впоратися зі стрільбою, а на лижні їй не було рівних, у результаті – абсолютно заслужена перемога. Трохи шкода Марі Дорен Абер. Непогана гонка в її виконанні, але трохи не вистачило до бронзи. Француженка набирає обертів, у першу чергу, це стосується стрільби, яка починає стабілізуватися. На чемпіонаті світу Марі повинна забрати кілька медалей. У сьогоднішньому мас-старті впевнений, що місце на подіумі їй теж під силу. Мякяряйнен виглядала не найкращим чином в індивідуальній гонці, проте цьому є пояснення – у Кайси були проблеми зі шлунком, і рішення про участь у гонці приймалося буквально за кілька годин до початку. На даний момент фінка почуває себе краще, тому ні в якому разі не скидаємо її з рахунків. А ще є Доротея Вірер, яка хоче реабілітуватися перед своїми вболівальниками, і Франциска Хільдебранд, яка прибуває у відмінній формі, також не виключений черговий сюрприз від біатлоністок із другого ешелону.

До того ж в який уже раз Габі зазначає, що її головна мета – це чемпіонат світу, де в неї всього лише одна срібна медаль. Звісно, із цього приводу чешка темнить. Але якщо це правда, то чи варто зараз робити надзусилля (адже в Антхольці в неї по-іншому не виходить), коли до початку змагань залишилося кілька тижнів?

І короткий експрес. У Шевальє мас-старти абсолютно не виходять, найкращий результат – 14 місце. Вірер в обох випадках була вище за француженку, і причин порушувати тенденцію немає. Щоби боротися з Дальмаєр потрібно прибувати в оптимальних кондиціях. Кайсі після проблем зі шлунком це буде зробити нелегко. Та й у цій дисципліні Лаура відверто сильніша.

Ординар: Програш
Антхольц. Жінки. Мас-старт
14:30/21 січ
1-3 місце: Г.Коукалова
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Антхольц. Жінки. Мас-старт
14:30/21 січ
1-10 місце: Ф.Хільдебранд
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Експрес: Виграш
Антхольц. Жінки. Мас-старт
14:30/21 січ
Д.Вірер - А.Шевальє
Антхольц. Жінки. Мас-старт
14:30/21 січ
Л.Дальмаєр - К.Мякяряйнен
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0