Ставки на спорт. «Баєр» – «Вердер»: гості продемонструють характер

20:00/09 лют '16

Дев`ятого лютого на глядачів «БайАрени» знову чекає футбольне свято. І хоча цього разу суперником місцевого клубу буде далеко не «Баварія», однак, є таке припущення, що глядачі все одно стануть свідками яскравого футболу

Не в останню чергу таке припущення пов’язане як зі словами керманича бременців Віктора Скрипника, який після розгромної поразки в останній грі у Бундеслізі проти «Боруссії» з Менхенгладбаха пообіцяв що його футболісти «впораються з цією ситуацією, бо у них є характер» (а ще: «у цій грі ми не були послідовні в наших діях. Я так і не побачив на полі справжньої гри від своїх підопічних. У той же час наші суперники діяли дуже організовано. Ми просто дозволили їм зловити свою гру і нічого з цим вдіяти не змогли»), так із висловлюваннями головного тренера «Баєра» Роджера Шмідта, який після вдалої гри проти «Баварії» підкреслив, що: «на протязі більшої частини часу хлопці тримали суперника подалі від своїх воріт. А загалом, ми провели дуже гарний матч і дуже цим задоволені».

Тобто, до цього поєдинку обидві команди підходять дуже й дуже серйозно. Але звичайно шансів на перемогу усе ж таки більше саме у господарів. Щоб це зрозуміти треба не тільки ще раз передивитися останні «хай-лайти» «Баєра» та «Вердера», але й взагалі проаналізувати те, як грають цього сезону вдома «Фармацевти», та у гостях – «Музиканти». Так, «Вердер» за межами рідного Бремена іноді має здатність демонструвати футбол вищого ґатунку (особливо після нового року), однак, наприклад, перемога над «Шальке» була перекреслена поразкою в останньому турі. У свою чергу «Баєр» вдома грає стабільно. Особливо це стосується останніх поєдинків, де окрім нічиєї із мюнхенцями, також треба підкреслити перемогу 5:0 проти команди, яка переграла «Вердер» із рахунком 5:1 минулими вихідними.

Але є тут і дуже цікава зачіпка за інтригу: за останні 16 років ці команди в Леверкузені у рамках національного Кубка зустрічались тільки одного разу і тоді, 2009-го, перемога була за гостями (1:0). Цей факт ще раз натікає на те, що цього вечора на «БайАрені» буде футбольна «бійка». Саме тому тут «вимальовується» ставка «фора «Вердера» +1 гол» (основний час) (коефіцієнт – 2.60), яку пропонує вельмишановна букмекерська контора William Hill.

Ординар: Виграш
Баєр – Вердер
09.02.2016 20:00 ЕЕТ
Кубок Німеччини
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0